SENIOR ÚČETNÍ MAJETKU/ Senior accountant / SAP ( výhodou)

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti biomedicínské-zdravotní techniky hledáme pozici Senior účetní majetku / SAP, který /rá bude zodpovídat za účtování majetku v širším pojetí, bude klíčová osoba pro SAP FI/CO . Jde o kandidáta ideálně s dobrou znalostí SAP či Navsion ( není podmínkou) a znalostí českých účetních standardů.

Požadujeme:

  • vzdělání ekonomického směru apod.
  • kvalitní zkušenost v oblasti účtování majetku ( dlouhodobý- přírůstky, úbytky)
  • znalost českého účetnictví, statutární účtování
  • zkušenost s ERP systémem SAP /Navision výhodou
  • znalost daňové problematiky
  • anglický jazyk (slovem i písmem)
  • analytické myšlení, spolehlivost, samostatnost, učenlivost

Pracovní náplň:

  • účtování dlouhodobého majetku (přírůstky, úbytky)
  • finanční a daňové nastavení dlouhodobého majetku
  • finanční kontroly a analýzy výkazů pro závěrky a audity
  • statutární účtování, práce v české účetní osnově
  • spolupráce s dodavatelem služeb SAP a Navision při změnách
  • koordinace testování FICO/ SAP/ Navision
  • komunikace se zahraničními pobočkami, komunikace v AJ
  • účast na firemních a regionálních projektech
  • podpora a komunikace s auditorskou spol. při auditech
  • spolupráce s dalšími týmy společnosti včetně IT, HR. Legal, Business

Nabízíme:

  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • odborná školení a zaškolení
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • kombinace kancelář a home office (3+2 dle dohody)
  • příjemné pracovní prostředí, sídlo u stanice metra
  • nástup možný dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v Č a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz