Seniorní Samostatná účetní

Bankovnictví a finanční služby / Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro našeho klienta, bankovní společnost v centru Prahy, hledáme novou kolegyni/kolegu, která/ý bude samostatně zodpovídat za kompletní zpracování účetnictví pro podnikatelské subjekty (CAS, IFRS)

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetnictví pro podnikatelské subjekty dle CAS a IFRS (u IFRS ochota se učit do budoucna)
  • Kompletní zpracování účetní závěrky včetně výkazů a přílohy
  • Zpracování podkladů pro daňová přiznání ( DPH, daň z nemovitostí, silniční daň atd.)
  • Příprava podkladů pro konsolidaci
  • Spolupráce s daňovými poradci
  • Příprava podkladů pro audit a polupráce s auditory

Požadujeme:

  • Samostatnou/seniorní účetní
  • Zkušenost s kompletním zpracováním účetnictví
  • min. SŠ vzdělání
  • 3 a více let praxe ve vedení samostatného účetnictví
  • Přehled o daňové problematice a uživatelská znalost MS Office (Excel – pro použití základních vzorců)
  • Samostatnost,pečlivost, zodpovědnost, důslednost, flexibilita, týmovost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti klientského účetnictví
  • Možnost dalšího odborného rozvoje a systematického vzdělávání
  • Příjemné dynamické pracovní prostředí v centru Prahy
  • 25 dní dovolené, 3 sick days, kafeterie, zvýhodněné bankovní produkty, firemní akce, týmová setkávání, apod.
  • Možnost práce na plný i částečný úvazek

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz