SERVISNÍ HW TECHNIK (vyhl. 50 par. 6)

Auto - moto / Elektrotechnika a energetika / IS/IT: Správa systémů a HW / Technika a vývoj · Praha

Náš klient, obchodně-technická společnost v Praze 10 se zaměřením na nové inovativní technologie, které přinášejí klientům jednodušší práci, hledá do svého týmu zkušeného kandidáta/ku na pozici:

Servisní HW technik (vyhl. 50 par. 6)

Náplň práce:

  • příprava zakázek pro jejich instalaci a servis
  • instalace zařízení do vozidel/strojů, diagnostika závad a následný servis u zákazníků
  • instalace zařízení na čerpacích stanicích a následný servis
  • zaškolování zákazníků na obsluhu zařízení
  • vzdálený support zařízení (komunikace se zákazníky)
  • školení servisních partnerů
  • instalace a servisy po ČR, Slovensku a střední Evropě

Požadujeme:

  • SŠ / SOU technického směru se zaměřením na elektro, (automechanik, autoelektrikář, opravář strojů a zařízení)
  • absolvent vítán – výhoda praxe v oblasti elektro, slaboproudu apod. (nutná zkouška z Vyhlášky 50/78Sb. §6, minimálně §5)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B, aktivní řidič, trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC (MS Office – Outlook, Word, Excel)
  • manuální zručnost
  • schopnost učit se novým věcem
  • samostatnost
  • časová flexibilita / loajalita
  • aktivní přístup, organizační schopnosti, stresová odolnost
  • schopnost důsledné a samostatné práce, spolehlivost
  • profesionální vystupování, komunikační dovednosti
  • týmové myšlení
  • bydliště: Praha a okolí

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci v dynamické a stabilní společnosti na Praze 10
  • práce s nejmodernější technologií na trhu
  • práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • podíl na rozvoji firmy i samotné technologie
  • možnost kariérního růstu
  • velmi přátelský firemní kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vozidlo
  • služební NTB, mobilní telefon, stravenky, flexipass

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz