SERVISNÍ HW TECHNIK (Vyhl. 50, par.6 )

Elektrotechnika a energetika / Technika a vývoj · Praha

Náš klient, obchodně-technická společnost v Praze 10, hledá do svého týmu zkušeného kandidáta/ku na pozici:

Servisní HW technik (vyhl. 50 par. 6)

Náplň práce:

● příprava zakázek pro jejich instalaci a servis
● instalace zařízení do vozidel/strojů, diagnostika závad a následný servis u zákazníků
● instalace zařízení na čerpacích stanicích a následný servis
● zaškolování zákazníků na obsluhu zařízení
● vzdálený support zařízení (komunikace se zákazníky)
● školení servisních partnerů
● instalace a servisy po ČR, Slovensku

Očekáváme:

● SŠ / SOU technického směru se zaměřením na elektro, (automechanik, autoelektrikář, opravář strojů a zařízení)
● absolvent vítán -oblast elektro, slaboproudu (nutná zkouška z Vyhlášky 50/78Sb. §6, minimálně §5)
● komunikativní znalost anglického jazyka
● vlastní ŘP sk. B, aktivní řidič, trestní bezúhonnost
● znalost práce na PC (MS Office – Outlook, Word, Excel)
● manuální zručnost
● zájem učit se novým věcem
● časová flexibilita
● aktivní přístup, organizační schopnosti, stresová odolnost
● schopnost důsledné a samostatné práce, spolehlivost, loajalita
● profesionální vystupování, komunikační dovednosti
● týmové myšlení
● bydliště: Praha a okolí

Nabízíme:

● zajímavou a rozmanitou práci v dynamické a stabilní společnosti
● práce s nejmodernější technologií na trhu
● práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
● podíl na rozvoji firmy i samotné technologie
● možnost karierního růstu
● velmi přátelský firemní kolektiv
● služební vozidlo
● služební NTB, mobilní telefon,
● další benefity jako stravenky, flexipassy, sick days, angličtina

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz