Servisní HW technik

Elektrotechnika a energetika / IS/IT: Správa systémů a HW · Praha

Náš klient, obchodně-technická společnost v Praze, hledá do svého týmu zkušeného kandidáta/ku na pozici: Servisní HW technik

Náplň práce:

  • Opravy, servis a instalace HW i SW v oblasti vážicích, etiketovacích a balících strojů, EET pokladen, pokladních systémů
  • Stálý rozvoj v elektrotechnice -získávání nových zkušeností
  • Příprava instalace před odvozem HW k zákazníkovi
  • Technicky nastavuje SW a HW zařízení
  • Monitoruje a kontroluje HW a SW

Požadujeme:

  • Vzdělání elektrotechnické
  • Manuální zručnost
  • Aktivní řidič sk. B
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci v AJ
  • Praxe v servisní činnosti výhodou
  • Týmovost
  • Zájem o nové technologie

Nabízíme:

  • Stabilitu společnosti s 25 letou tradicí
  • Inovativní technologie
  • Zajímavé finanční ohodnocení a různé firemní benefity (stravenky, volnočasové poukázky, sick days, příspěvky na vzdělávání v AJ)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz