SERVISNÍ TECHNIK – CHEMIK / spektrální analyzátory

Chemický průmysl / Elektrotechnika a energetika / Věda a výzkum · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky hledáme Servisního technika pro spektrální analyzátory.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s menší praxí pro chemiky s technickým přesahem či finišující studenty VŠCHT.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického či technického směru
  • oblibu v technice a přístrojích, znalost obecné chemie
  • technický vhled, schopnost dotahovat věci do konce
  • znalost problematiky zdrojů izolujícího záření výhodou
  • manuální zručnost, týmovost, pozitivní přístup
  • aktivní/komunikativní znalost AJ ( školení v AJ, manuály, podklady)

Pracovní náplň:

  • servisní, dílenské opravy spektrálních analyzátorů
  • povinné bezpečnostní prohlídky přístrojů
  • kalibrace a měření přístrojů, nastavení
  • kontrolní závěrečné měření přístroje, ověřování měření prvků
  • napříč firmou a se zákazníky dle potřeby
  • práce s technickou dokumentací a podklady v AJ
  • administrace zakázek v DTB

Nabízíme:

  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti a příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • podrobné odborné zaškolení pod supervizí
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v AJ a ČJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz