SERVISNÍ TECHNIK – elektro přístroje

Elektrotechnika a energetika / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky ( především optiky) hledáme Servisního technika pro průmyslové přístroje ( měřící a detekční technika př. spektrometry). Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s menší praxí.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • oblibu v technice a přístrojích, zkušenost se servisem vítána
  • technický vhled, schopnost dotahovat věci do konce
  • komunikativnost, ochotu , schopnost vhledu, proaktivitu
  • manuální zručnost, týmovost, pozitivní přístup
  • uživatelskou znalost MS Office, vyhl. 50§ 6 výhodou
  • aktivní/komunikativní znalost AJ ( školení v AJ, manuály, podklady)

Pracovní náplň:

  • servisní, dílenské opravy drobných průmyslových přístrojů
  • povinné bezpečnostní prohlídky přístrojů
  • kalibrace a měření přístrojů
  • komunikace napříč firmou a se zákazníky dle potřeby
  • práce s náhradními díly ze skladu či jejich objednání
  • expedice hotových oprav a administrace zakázek v DTB

Nabízíme:

  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti a hezké pracoviště
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • podrobné odborné zaškolení
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz