SERVISNÍ TECHNIK (laborant) – chemie, potravinářský průmysl

Chemický průmysl / Elektrotechnika a energetika / Řemeslné a manuální práce ·

Pro renomovanou mezinárodní společnost působící v oblasti chemie pro potravinářské průmyslové zákazníky ( vinařství, pivovarnictví, nápojářský, mlékárenský průmysl) , hledáme posilu týmu Servisního technika/ chemika na ŽL ( process service technician) .

Pozice je určena pro praktické, technicky zdatné uchazeče se všeobecnou znalostí v oblasti chemie, zkušeností např. z laboratoří apod.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (chemie, technika..)
  • znalost technologie potravinářství je výhodou, zkušenost z laboratoří výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, proaktivitu, praktičnost, zručnost, týmovost, ochotu pomoci
  • schopnost porozumět technickým zařízením, řešení problémů a provádění jednoduchých instalací
  • anglický jazyk ( výhodou) pasivně (školení, manuály, technické podklady, komunikace s centrálou)
  • uživatelská úroveň práce na PC, znalost MS Office
  • ochotu cestovat v rámci Moravskoslezského kraje, východních Čech a střední Moravy.
  • řidičský průkaz sk. B a vlastní vůz ( proplácení všech cest)

Pracovní náplň:

  • každodenní provádění servisních/ měřících činností a komunikace se zákazníky (potravinářský průmysl)
  • pravidelné měření koncentrací chemických produktů
  • kontrola dávkovacích zařízení a nastavení, případná jednoduchá instalace
  • audit CIP programů
  • titrace, Shadow testy, fogování aj.
  • pravidelná komunikace s kolegy v rámci úzkého pracovního týmu
  • služební cesty v rámci Moravy ( spíše střední a severní, VČ) podle potřeb zákazníků
  • reporty z pravidelných návštěv

Nabízíme:

  • velmi zajímavou a samostatnou práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • úvodní zaškolení a zapracování v oblasti technických zařízení a chemických aplikací
  • práci na ŽL/OSVČ
  • propracovaný systém odborného firemního vzdělávání
  • zajímavé motivující finanční ohodnocení ( i cestovních náhrad)
  • domácí kancelář a osobní plánování činností, flexibilitu
  • možnost nástupu ihned, případně dle dohody

V případě vašeho zájmu zašlete své CV v českém, případně anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz