SERVISNÍ TECHNIK (poplachové zabezpečení a tísňové systémy)

Elektrotechnika a energetika / Zákaznický servis · Praha

Pro významnou českou společnost v oblasti bezpečnostních systémů pro ochranu majetku a osob, která má dlouholeté působení na českém trhu, hledáme v rámci doplnění týmu v Praze nového kolegu na pozici Servisní technik (PZTS). Hledáme člověka zodpovědného, spolehlivého, se schopností pracovat jak manuálně, tak i se schopností přemýšlet o projektech.

Jaké jsou požadavky na profil kandidáta:
– SOU/ SŠ vzdělání elektrotechnického směru
– Vyhláška č. 50/1978 (§6)
– Praxe v oboru servis a montáž – oblast bezpečnostních systémů PZTS, EZS, EPS, CCTV – vítána jejich znalost a povědomí
– Aktivní řidič – řidičský průkaz B
– Komunikativní znalost angličtiny – odborné manuály
– Schopnost práce na PC (MS Office)
– Časová flexibilita

Mezi hlavní náplň práce patří:
– Servis u klientů – výjezdy na základě servisních smluv, organizace práce v rámci regionu Praha
– Komunikace se zákazníkem – administrativa projektů (práce se minimálně odehrává v kanceláři)
– Opravy, montáže, instalace elektronických systémů
– Spolupráce při realizaci nových zakázek
– Týmová spolupráce (s obchodním oddělením, s financemi, s ostatními kolegy)
– Občasná pohotovost (příplatky)

Jaká je pracovní nabídka:
– Práce na HPP ve stabilní, prosperující české společnosti s mnohaletou tradicí a
– Perspektivní a zajímavé zaměstnání v oboru bezpečnostních technologiích
– Motivující platové ohodnocení – kombinace fixního platu + osobního ohodnocení + bonusy
– Využívání benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta
– Účast na odborných seminářích, školeních
– Služební automobil (i k osobnímu užívání), notebook, mobil

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz