SKLADNÍK / malého skladu/ expedice elektropřístrojů

Administrativa / Doprava, logistika a zásobování / Elektrotechnika a energetika · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti technických produktů pro vědu a průmysl hledáme posilu do týmu servisu přístrojů na pozici Skladník/ Expedice/Logistika. Pozice je samostatná, je zaměřena na komunikaci, organizaci a administrativu skladu a objednávek, na denní manipulaci se zbožím v malém skladu.

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ /SOU
  • zkušenost na obdobné pozici ( administrativa, logistika apod..)
  • pečlivost a spolehlivost, uživatelskou znalost práce na PC
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • fyzická zdatnost (práce s břemeny- přístroji)
  • ČJ aktivní a AJ komunikativní znalost ( dokumenty, emaily, občas komunikace)

Pracovní náplň:

  • fyzický příjem a expedice přístrojů v servisu
  • identifikace položek při příjmu, kontroly dodacích listů
  • příprava fyzického odeslání a kontrola přístrojů po servisu / kalibraci a příslušenství zaslaného s přístrojem
  • objednávání zboží a služeb spotřebního charakteru
  • vedení evidence skladovaných položek
  • příjem / výdej náhradních dílů k opravám
  • inventarizace skladu náhradních dílů
  • práce v interním SW, pravidelné inventury, protokoly
  • denní komunikace s kolegy se servisními techniky a kolegyněmi asistentkami servisu

Nabízíme:

  • motivující platové podmínky
  • zázemí stabilní zahraniční firmy, dlouhodobou spolupráci
  • prémie závislé na plnění svěřených úkolů
  • stabilní a zajímavou práci v mladém kolektivu
  • 5dní volna navíc (sick days), příspěvek na MHD, stravu a další firemní benefity
  • místo pracoviště Praha 6 u metra A
  • nástup možný srpen 2022 či dohodou

V případě vašeho zájmu se těšíme na vaše CV v ČJ, případně AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz