SKLADOVÁ ADMINISTRATIVA/ referent/ka skladu/ expedice

Administrativa / Doprava, logistika a zásobování · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti prodeje zdravotní techniky obsazujeme pozici Skladová administrativa/ referent/ka / expedice se zaměřením na skladovou administrativu malého skladu zdravotních přístrojů a náhradních dílů. Spolupráce se dvěma kolegy ve skladu a dalšími zaměstnanci firmy.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici vítána
  • zkušenost s administrativou, logistikou apod..
  • komunikativnost, pečlivost, spolehlivost
  • aktivitu, samostatnost, týmovost, optimismus
  • základní znalost AJ, výborná ČJ
  • znalost práce na PC (Word, Excel),
  • zkušenost práce v SAP vítána

Pracovní náplň:

  • fyzický příjem, výdej a odborné ukládání skladových materiálů a výrobků
  • práce s interním skladovým SW v SAP, vedení skladové agendy
  • kontrola veškerých požadavků jednotlivých kolegů a týmů na sklad
  • potvrzování dodacích listů k expedici, vedení evidence dokladů, archivace
  • evidence a vyřízení reklamací s dodavateli
  • zaevidování a uložení zboží podle dokumentovaných postupů
  • provádění pravidelných a průběžných inventur
  • optimalizace využití přiděleného skladového prostoru
  • kontrola skladových položek podle dodacích listů, výdejek
  • kompletace zboží k expedici ( přibalování dodací listy, faktury, manuálů apod.)
  • sledování doby expirace u příslušných skladových zásob
  • balení zásilek k předání a expedici dle potřeby

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • přátelský tým a místo pracoviště u metra A
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • bohaté firemní benefity
  • nástup dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz