SOCIAL MEDIA SPECIALIST / On-line marketing

Marketing / Média, reklama a PR · Praha

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme Social Media Specialistiu, který bude součástí marketingového týmu. Pozic je vhodná pro juniorního či seniorního kandidáta, copy-writera se zkušeností z agenturního prostředí se specializací na sociální sítě.

Požadujme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost sociálních sítí a problematiky on-line marketingu
  • ideálně praxi jako social media specialist/manager
  • obecnou orientaci v ekonomické oblasti (finance, právo, komerční oblast)
  • výbornou znalost ČJ a schopnost psát, kreativitu a proaktivitu
  • aktivní znalost AJ ( práce s podklady v AJ a zahraničními kolegy)
  • znalost MS Office a relevantních aplikací: Facebook Business Manager, ZoomSphere apod.

Pracovní náplň:

  • denní práce se sociálními sítěmi, on-line marketing
  • tvorba atraktivního contentu (plánování, copywriting, získávání multimediálního obsahu)
  • tvorba proprofilů na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Twitter a Instagram)
  • exekuce marketingových kampaní a komunikačních projektů
  • řízení externích agentur (digitální, PR, social media apod.)
  • příprava mediálních výstupů: tiskových zpráv apod.
  • monitoring globálních průzkumů a studií

Nabízíme:

  • zajímavé prostředí mezinárodní prestižní společnosti
  • samostatnou a kreativní pracovní náplň spojenou s komunikací inspirativních témat
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního i kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení a atraktivní benefity
  • přátelský pracovní tým
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz