SPECIALISTA CAD /CAM TECHNOLOGIÍ

Prodej a obchod / Zákaznický servis / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Náš klient, obchodní společnost se sídlem v Praze 3, zaměřená na zdravotnickou techniku, hledá do svého týmu schopnou kandidátku na pozici:

Náplň práce:

  • Podpora prodeje CAD/CAM technologií
  • Návštěvy stomatologů a laboratoří v rámci celé ČR
  • Organizace a účast na odborných seminářích a kongresech
  • Příprava produktových školení
  • Vyhledávání nových příležitostí

Požadujeme:

  • SŠ/VO vzdělání v oboru zubní technik výhodou
  • zkušenosti a praxe s CAD/CAM technologiemi výhodou
  • chuť učit se nové věci a rozvíjet se
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • odpovědnost a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. „B“
  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • bydliště ideálně v Praze nebo ve Středočeském kraji

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné zavedené společnosti
  • práci se špičkovými produkty
  • pravidelná odborná školení v ČR i v zahraničí
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • osobní automobil, PC
  • odpovídající platové ohodnocení

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz