SPECIALISTA DIAGNOSTIKY A MĚŘENÍ potrubních systémů

Elektrotechnika a energetika / Strojírenství / Technika a vývoj / Výroba a průmysl · Praha

Pro významnou společnost z oblasti energetiky hledáme specialistu diagnostiky jako další posilu do týmu. Bude se podílet na pravidelných měřeních a diagnostice různých potrubních systémů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z oblasti materiálového inženýrství či metrologie a diagnostiky elektrických nebo plynárenských zařízení jsou velmi vítány
  • ochota se dále rozvíjet své znalosti v oblasti integrity potrubí
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochota cestovat ( 2-3 krát týdně )
  • řidičský průkaz sk.B

Pracovní náplň:

  • pravidelná měření v terénu na potrubních zařízeních
  • řešení technických úkolů, týkajících se diagnostiky, metrologie, testování nebo obsluhy plynárenských zařízení a systémů spojených s integritou potrubí
  • spolupráce s českými i zahraničními institucemi
  • jednání se zahraničními partnery
  • sběr a vyhodnocování dat o plynovodním potrubí, provádění analýz
  • zpracování podkladů a administrativy spojené s měřeními
  • podílení se na rozvoji systému integrity potrubí

Nabízíme:

  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • zázemí stabilní etablované společnosti a hezké pracoviště
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • podrobné odborné zaškolení
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz