SPECIALISTA DOHLEDOVÉHO CENTRA SENIOR -sítě, telco

Telekomunikace / Zákaznický servis · Praha

Náš klient, poskytovatel telekomunikačních služe se sídlem v Praze, hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Dohledování vysílacích služeb
  • Nepřetržitý monitoring provozních stavů vysílacích a kompresních technologií
  • Řešení poruch a nestandardních provozních stavů (dálkové dohledy, předávání servisu, evidence)
  • Sledování stavů distribučních sítí a kooperativní řešení vzniklých poruch s dohledem sítě
  • Komunikace se zákazníky a veřejností na firemní lince
  • Projednávání výluk vysílacích služeb a energetických výluk objektů
  • Koordinace servisních zásahů – komunikace se servisními techniky, koordinace jejich činnosti, vyhodnocování servisních priorit a doby zásahu
  • Reporting činností a událostí pro potřeby obchodu a managementu
  • Zařazení do požární hlídky objektu Praha město – prověřování požárních alarmů
  • Řešení havarijních stavů objektu Praha město – vysílací technologie, energetika, objektové technologie

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ elektrotechnické se zaměřením na radiokomunikace nebo telekomunikace
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti, preciznost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • Zkušenosti s dálkových dohledováním technologií
  • Praxe na dohledovém pracovišti telekomunikačního operátora vítána.
  • Angličtina alespoň dobrá pasivní znalost (dohledové systémy, provozní dokumentace)
  • Práce na PC – uživatelsky MS Office, uživatelská práce s databázovými aplikacemi výhodou (SAP)
  • Praxe a zkouška z vyhlášky 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice (§6 nebo vyšší) výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnost
  • Možnost seberealizace
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz