SPECIALISTA KVALITY GMP (SVP)-FARMACEUTICKÁ DIVIZE

Chemický průmysl / Farmacie / Věda a výzkum · Praha

Pro našeho klienta, prestižní certifikovanou nadnárodní chemickou laboratoř v Praze, hledáme zkušeného/nou:

Náplň práce:

  • Spolupracuje na přezkoumávání, revizi a přípravě SOP
  • Sleduje aktuální změny v systému GMP (SVP), kontroluje aktuálnost v laboratoři používaných lékopisných článků
  • Zajišťuje, že všechny procesní SOP jsou aktuální a že všichni relevantní zaměstnanci jsou odpovídajícím způsobem informování a proškoleni o změnách
  • Zpracovává a vede změnová řízení
  • Ve spolupráci s odpovědnými pracovníky laboratoří pomáhá s definicí, nastavením a kontrolou plnění nápravních/preventivních opatření vyvolaných šetřením všech typů neshod a odchylek – šetření neshodného výsledku (OOS), reklamace a nálezů z interních a externích auditů (včetně auditů SUKL, USKVBL a FDA)
  • Přezkoumává a audituje protokoly a zprávy laboratoří, např. u transferů analytických metod a vývoji a validaci analytických metod
  • Zajišťuje, že přístroje jsou odpovídajícím způsobem vedeny v databázi přístrojů, jsou správně označovány a kalibrovány/kvalifikovány dle plánu kalibrací/kvalifikací
  • Ve spolupráci s GMP Quality zajišťuje, že pracovníci laboratoří jsou v rámci svých odpovědností odpovídajícím způsobem proškoleni a o těchto proškoleních jsou vedeny záznamy
  • Úzce spolupracuje s GMP Quality manažerem a ostatními pracovníky GMP Quality Departmentu a přispívá k tomu, že všechny požadavky GMP (SVP) jsou včas naplněny
  • Podílí se na revizi systémů a procesů kvality vedoucí k jeho neustálému zlepšování
  • Provádí audity kvality v laboratořích a spolupracuje s GMP Quality manažerem na zajištění zákaznických auditů a auditů autorit

Požadujeme:

  • SŠ (5 let praxe) / VŠ (2 roky praxe)- zaměření na chemii nebo přírodní vědy výhodou
  • Zkušenost z analytické/farmaceutické laboratoře a znalost SVP prostředí
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Dobrá znalost AJ – slovem i písmem výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Špičkově vybavené pracoviště
  • Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, bonusy, penzijní připojištění, Multisport karta

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz