SPECIALISTA KVALITY ( REGULATORY) – Kladensko

Farmacie / Technika a vývoj / Zdravotnictví a sociální péče · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, výrobní technicky orientovanou společnost na Kladensku, hledáme schopného/nou kandidáta/ku na pozici: SPECIALISTA KVALITY (REGULATORY)- Kladensko

Požadujeme:

· Znalost problematiky zdravotnických prostředků (minimálně absolvent VŠ)
· Zkušenosti s registrací zdravotnických prostředků/léčiv výhodou
· Zkušenosti s aplikaci systémových požadavků norem ISO 9001, ISO 13485, FDA výhodou
· Znalost legislativních požadavků na zdravotnické prostředky výhodou
· Znalost projektového řízení výhodou
· Řidičský průkaz sk B
· Angličtina – komunikativní

Náplň práce:

· Správa a řízení systému řízení kvality včetně řízení dokumentace
· Zodpovědnost za certifikaci Systému řízení kvality ISO 9001, ISO 13485 a CAN ISO 13485
· Zabezpečení, koordinace a udržování aktuálního registru produktů. Tvorba a údržba registru registrací
· Sledování legislativních požadavků vztahujících se k produktu, tvořit a udržovat registr legislativních požadavků vztahujících se k produktu
· Zodpovědnost za aplikaci legislativních změn včas
· Komunikace s národními autoritami
· Spolupráce na řešení vad produktů v poli, sledování stavu plnění a providelný reporting o stavu
· Zodpovědnost za aplikaci systémových požadavků FDA a inspekce FDA
· Koordinace zavádění nových metod kvality ve společnosti s důrazem na process vzniku výrobku
· Posuzovat aplikaci externích metod, forem práce a přístupu k řízení kvality do podmínek společnosti
· Návrhy a koordinace podpory metod zaváděných ve společnosti za odbornou oblast kvality
· Spolupráce na vývoji nových výrobků

Nabízíme:

· Spolupráce na vývojových projektech
· Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
· Pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů
· Odborné a jazykové vzdělávání

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz