SPECIALISTA KVALITY- ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Chemický průmysl / Věda a výzkum / Vrcholový management · Praha

Pro našeho klienta, prestižní certifikovanou nadnárodní chemickou laboratoř v Praze, hledáme zkušeného/nou:

Náplň práce:

  • Spolupracuje na tvorbě ročního plánu interních auditů. Organizuje a plánuje interní audity dle potřeb společnosti.
  • Provádí vertikální audity zakázek – zadání analýz, provedení analýzy, vydání protokolu, kontrola použitých metod.
  • Spolupracuje a tvoří roční plány zkoušení způsobilosti (ZZ), objednává a dohlíží na realizaci jednotlivých testů, zadává výsledky dle požadavků organizátorů, vyhodnocuje výsledky ZZ, v případě nevyhovujících výsledků registruje neshody ze ZZ.
  • Vytváří a pravidelně aktualizuje tabulku s plánem ZZ na akreditační období (doba mezi dvěma reakreditacemi), zajišťuje ve spolupráci s laboratoří provádění mezilaboratorních porovnání (MPZ) na metody, kde nejsou programy ZZ k dispozici.
  • Kontroluje účinnost opatření k nápravě a preventivní opatření interních neshod ZZ a interních neshod identifikovaných v rámci provedených interních auditů.
  • Kontroluje zavedení a účinnost opatření k nápravě definovaných při řešení reklamací.
  • Spolupracuje při rozvíjení systému kvality a při zapracování změn v procesech do systému managementu kvality.
  • Spolupracuje s ostatními útvary na tvorbě firemní dokumentace.
  • Spolupracuje s ostatními útvary při provádění analýzy rizik v oblasti kvality.
  • Spolupracuje při organizaci a provádění externích auditů a auditů dozorových orgánů.
  • Vytváří statistiku kvalitativních dat pro potřeby akreditace.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ chemického, přírodovědného nebo příbuzného směru
  • Zkušenost z laboratorního prostředí s interními audity a mezilaboratorním porovnáváním, alespoň 3 roky, vhodné pro manažera kvality menší laboratoře
  • Silná osobnost s velmi dobrými komunikačními a organizačními schopnostmi, proaktivním a systematickým přístupem
  • Schopnost efektivní spolupráce s manažery
  • Znalost Microsoft Word, Excel, PowerPoint
  • Schopnost řešit problémy
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnost
  • Zajímavá a zodpovědná práce v moderním prostředí
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity: osobní ohodnocení, Multisport karta, penzijní připojištění, stravenky, týden dovolené navíc

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz