SPECIALISTA LOGISTIKY s AJ

Doprava, logistika a zásobování · Praha

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost na Praze 9, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

Požadujeme:

  • min středoškolské
  • AJ aktivní komunikativní – denní využití v písemné i mluvené formě
  • Znalost celní problematiky (vývoz, dovoz v rámci EU a mimo), podklady pro instrastat, spolupráce s celnicí a externím celním deklarantem
  • Základní znalost tuzemské a zahraniční dopravy
  • Základní znalost skladových operací
  • Znalost MS Office – Word, Excel, Outlook
  • Znalost systému SAP (výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Týmový hráč, proaktivita, pečlivost, komunikativnost

Pracovní náplň:

  • Odbavení kompletní zahraniční zakázky v režimu vývoz EU a mimo EU, vč. certifikátů původu zboží ve spolupráci s celním agentem
  • Vyřízení celních dokladů v režimu dovoz ve spolupráci s celním agentem
  • Zpracování podkladů pro externí zpracování INTRASTATu
  • Komunikace s celními orgány a dalšími orgány státní správy
  • Přijímání požadavku na dopravu z CZ a zahraničí
  • Zajištění dopravy tuzemské/zahraniční (FTL/LTL/expresní/letecká/námořní)
  • Plánování nakládek/vykládek dle požadavků zákazníků pro sklad
  • Práce se systémem SAP
  • Denní interní/externí komunikace v anglickém jazyce

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy
  • Kafeterie benefitů (sport, kultura, zdraví, rekreace, vzdělání
  • Příspěvek na stravování

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz