SPECIALISTA MĚŘENÍ PLYNU

Chemický průmysl / Elektrotechnika a energetika / Kvalita a kontrola jakosti · Praha

12019 / Pixabay

Pro významnou společnost z oblasti energetiky hledáme specialistu měření plynu, který bude zajišťovat měření množství plynu, objemu plynu mezi ČR a zahraničními partnery. Bude z 60 % cestovat po ČR, kde bude odebírat vzorky, měřit s relevantními nástroji a komunikovat s obchodními partnery a ze 40% zpracovávat data v kanceláři. Jednoho kolegu hledáme pro Čechy a jednoho pro Moravu.

Požadujeme

  • VŠ technického / chemického směru
  • 2-3 roky praxe z oblasti typu: měření a regulace, metrologie, zpracování energetických surovin, chemicko-technologické procesy a obdobné zaměření
  • Aktivní znalost anglického jazyka – vedení mezinárodních jednání
  • Ochotu pravidelně cestovat jak v rámci ČR, tak do zahraničí
  • Řidičský průkaz sk. B. – aktivně využívaný

Pracovní náplň:

  • Plánování a zajištění projektů v rámci obchodního měření množství plynu na měřících stanicích Cestování v rámci měření a protokolování předaného/převzatého plynu na vnitrostátní a mezinárodní předávací stanice
  • Vedení evidence stanovených měřidel a zodpovědnost za dodržení lhůt ověření
  • Sledování a přenos dat z měřidel do systémů, a dalších nadřazených a diagnostických systémů
  • Zajištění tvorby a aktualizace technických podmínek měření v propojovacích dohodách na stanicích
  • Analýzy naměřených výsledků, zpracování dat, zjišťování příčin nestandardních stavů
  • Spolupráce na projektech implementace nových technologií obchodního měření včetně navrhování nových metodik pro tato zařízení

Nabízíme:

  • Příjemný a přátelský pracovní tým
  • Zázemí stabilní etablované společnosti a hezké pracoviště
  • Motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • Podrobné odborné zaškolení
  • Nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz