SPECIALISTA ONLINE KOMUNIKACE – SENIOR

Marketing · Praha

Pro významnou nadnárodní průmyslovou společnost, stabilní a úspěšnou, hledáme kandidáta/tku na pozici Specialista online komunikace / Marketing Digital Specialist.
Pozice je pro zkušené kandidáty v online a digital prostředí, kteří mají zkušenosti s marketingovou podporou pro technické produkty.
Daná pozice je kombinací práce home office (70-80%) a v kanceláři.

Náplň práce
· Tvorba a koordinace projektů v rámci korporátní digital strategie v regionu Východní Evropa
· Zajištění a supervize brand komunikace v online médiích
· Spolupráce s externími dodavateli/agenturami – PPC kampaně
· Každodenní management kampaní na sociálních sítích – Facebook, YouTube, LinkedIn atd.
· Content management – práce s textem, fotografiemi, videi
· Kontrola, korektura textů – ČJ / AJ – výhodou znalost polštiny
· Ve spolupráci s obchodním týmem podpora výběru produktů pro online komunikaci
· Nastavení spolupráce s dodavateli online služeb – koordinace dohod, smluv,…
· Analytická práce, vyhodnocování výsledků a efektivita online podpory
· Zapojení do globálních online projektů společnosti
· Aktivní komunikace s kolegy, s dodavateli, se zákazníky

Požadujeme
· SŠ / VŠ vzdělání
· Výborná znalost online prostředí a komunikace – YouTube, LinkedIn, atd…
· Znalosti a povědomí o trendech v digitální komunikaci a technologiích
· Velmi dobré prezentační dovednosti
· Výborná znalost českého jazyka
· Velmi dobrá znalost anglického jazyka – slovem i písmem
· Znalost fungování online a digital komunikace
· Znalost polského jazyka vítána
· Flexibilitu, proaktivní přístup

Nabízíme
· Práce na HPP – převážně home office v kombinaci s prací v kanceláři – Praha 4
· Možnost pracovat v prostředí technické uznávané společnosti
· Práce v příjemném, přátelském, kreativním, svobodomyslném prostředí
· Kvalitní finanční ohodnocení a zajímavé firemní benefity

V případě zájmu zašlete svůj životopis, prosím.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz