SPECIALISTA PRO SPRÁVU DATOVÝCH CENTER Vyhl.50/78 Sb elektro

Elektrotechnika a energetika / Telekomunikace · Praha

Náš klient,poskytovatel telekomunikačních služeb se sídlem v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici:

SUPERVIZOR PRO SPRÁVU DATOVÝCH CENTER (Vyhl. 50/78 Sb. elektrotechnika)

Náplň práce:

  • výběr technologií (podpůrných pro DC – energetiky, chlazení, záložního napájení, monitoringu a systémů EZS, EPS, SHZ, SKV, CCTV…)
  • aktivní podpora při zpracování výběrových řízení, technických a cenových řešení
  • zpracování výkresové dokumentace a její připomínkování
  • provozně projektová činnost
  • technická jednání s našimi dodavateli
  • zpracování technických a technologických postupů
  • zpracování auditních činností a reportů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické (zaměření na energetiku výhodou)
  • Zkušenosti s provozováním zařízení napájecích zdrojů, vzduchotechniky a klimatizace
  • Zkušenost s prací v datovém centru
  • Angličtina – čtení technické dokumentace
  • Řidičský průkaz – sk. B
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti, preciznost, spolehlivost, schopnost týmové práce, flexibilita. Schopnost zvládat stresové situace
  • Znalost práce na PC – uživatelsky MS Office, CAD
  • Znalost vyhlášky 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti s tradicí na trhu a jedinečným know-how
  • Možnost seberealizace a profesního růstu v rámci firmy
  • Zaměstnanecké benefity
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc, zdravotní volno
  • Příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz