Specialista prodeje/Prodejce nákladních vozidel

Auto - moto / Prodej a obchod · Středočeský kraj

Pro zahraniční společnost z oblasti automotive hledáme nového kolegu pro novou pobočku na pozici Specialista prodeje/Prodejce nákladních vozidel.

Lokalita pracoviště je na okraji Prahy – u dálnice D8.

Záběr pozice v regionu – Severočeský kraj, Západočeský kraj.

Budete zajímavým kandidátem, jestliže máte:

– SŠ/VŠ vzdělání – technický nebo ekonomický obor

– Pracovní zkušenosti min. 2 roky, ideálně na pozici v oblasti automotive

– Znalost oboru a trhu nákladních vozidel, technické znalosti

– Znalost AJ na pokročilé úrovni – nutné!

– Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

– Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, drive

– Obchodní a prezentační dovednosti

– Schopnost empatického, proklientského přístupu k zákazníkům

– Schopnost zvládat pracovní stres, flexibilitu, spolehlivost

– Aktivní řidičský průkaz (skupina B)

Mezi hlavní náplň práce by patřila:

– Denní komunikace se zákazníky

– Prodej nových nákladních vozidel

– Spolupráce s prodejci nových vozidel při následném odkupu vozidel

– Vedení a správa aktuální databáze zákazníků a potenciálních zájemců

– Příprava administrativních podkladů

– Monitoring konkurence, sledování trhu automotive

Motivující a zajímavé by pracovně mohlo být:

– Získání zajímavé práce ve stabilní a úspěšné mezinárodní automotive společnosti

– Odpovídající finanční ohodnocení (fixní plat + motivační provizní systém)

– Samostatná, zodpovědná práce v příjemném novém prostředí nové pobočky

– Zajímavé firemní benefity

– Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz