SPECIALISTA SERVISU DATOVÝCH CENTER- Vyhl. 50, par. 6

Elektrotechnika a energetika / IS/IT: Správa systémů a HW · Praha

Náš klient,poskytovatel telekomunikačních služeb pro velkoobchodní a korporátní zákazníky, hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Komplexně zajišťuje provoz a servis svěřených datových center a instalovaných technologií včetně vedení dokumentace.
  • Řeší technické úkoly týkající se provozu a údržby datových center a spolupracuje na investiční výstavbě.
  • Zajišťuje, přebírá a kontroluje dodavatelsky provedené práce.
  • Doporučuje a rozhoduje o umístění nových zařízení společnosti ve svěřených datových centrech a rozhoduje o konkrétních podmínkách umístění zařízení smluvních partnerů.
  • Navrhuje a doporučuje požadavky na obnovy a opravy technologií.
  • Zajišťuje činnosti spojené s provozem datových center, spolupracuje se zákazníky při řešení některých jejich požadavků.
  • Spolupracuje se správci objektů, kontroluje dodržování podmínek smluv a předpisů.
  • Spravuje majetkoprávní dokumentaci a technickou dokumentaci datových center.
  • Zajišťuje pravidelný reporting o provozu datových center.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – technického zaměření – elektrotechnického zaměření.
  • Vyhláška 50/1978 Sb paragrafu §6,7.
  • Praxe ve funkci správce datových center nebo z výstavby datových center výhodou.
  • Znalost práce na PC a uživatelských programů MS Office, aplikace AutoCAD, softwarový nástroj SCADA výhodou.
  • Znalost angličtiny se znalostí srozumitelnosti technický materiálů podmínkou.
  • Pečlivost, přesnost a samostatnost, schopnost zaměřit se na detail.
  • Komunikační zdatnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace.
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz