SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ – Horní Počernice

Administrativa / Zákaznický servis · Praha

Pro našeho klienta, výrobní společnost s technickým produktem se sídlem v Praze- Horní Počernice, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

Pracovní náplň:

  • příjem a zadávání veškerých odběratelských objednávek do SAPu
  • kompletní zpracování obchodního případu
  • vystavení proforma faktury, faktury za dopravu a faktury/dobropisu za veškeré odebrané zboží
  • rozdělení přijatých výrobků a zboží do rezervací dle termínů odběrů
  • komunikace s oddělením plánování výroby a nákupu ohledně nevykrytých požadavků na výrobky a zboží
  • komunikace s oddělením logistiky, přípravy zakázek, plány nakládek
  • sledování realizací zakázek v souladu s platnými obchodními podmínkami
  • komunikace se zákazníky
  • pravidelné sledování a urgence pohledávek
  • udržování a aktualizace objednávkového formuláře

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (obchodní zaměření)
  • komunikativnost
  • empatie
  • odolnost vůči stresu
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost problematiky obchodu a logistiky
  • AJ plynule, znalost RJ alespoň základy
  • velkou výhodou
  • MS Office
  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy
  • kafeterie benefitů (sport, kultura, zdraví, rekreace, vzdělání
  • příspěvek na stravování

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz