Specialista zákaznického servisu

Administrativa / Bankovnictví a finanční služby / Zákaznický servis · Praha
Náš klient, prestižní pracoviště v centru Prahy, které poskytuje investiční a účetní služby, hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

  • poskytování podpory obchodním zástupcům a stávajícím klientům
  • telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
  • odborná podpora v oblasti investičních produktů a penzijního spoření
  • možnost specializace a individuálního rozvoje

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou (ekonomické vzdělání výhodou)
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • zájem o finanční produkty
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědnost a samostatnost
  • znalost MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu u předního investičního manažera v ČR
  • rozšíření znalostí o finančních trzích, nahlédnutí do zákulisí obchodníka s cennými papíry a penzijní společnosti
  • příprava na zkoušky odborné způsobilosti pro investiční a penzijní produkty
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy
  • dobré platové ohodnocení, možnost karierního růstu
  • zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, sport, penzijní spoření, bezplatné jazykové kurzy

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz