STAVEBNÍ PROJEKTANT ( supervizor)

Elektrotechnika a energetika / Stavebnictví a reality · Praha

Pro významnou společnost z oblasti energetiky hledáme do týmu stavebního projektanta (supervizora), který bude mít na starost práci s technickou dokumentací, výkresy, návrhy, jejich kontrola, oprava a připomínkování.

Požadujeme:

· SŠ/VŠ stavebního směru a minimálně 3 roky praxe v projektování stavebního inženýrství

· Velmi dobrou znalost SW AutoCAD; uživatelská SW Microstation vítána

· Orientaci v technických normách a technický předpisech

· Znalost stavebního zákona, vč. prováděcích vyhlášek a další související legislativy pro výstavbu

· Pečlivost, Smysl pro zodpovědnost, pracovitost a ochota učit se novým poznatkům

· Schopnost týmové spolupráce napříč profesemi

Pracovní náplň:

· Denní komunikace s externími dodavateli projekčních služeb

· Spolupráce na tvorbě technických konceptů a stavebních studií

· Samostatné zpracování projektové dokumentace, návrhy optimalizací

· Konzultace, posuzování a připomínky k projekční práci externího dodavatele

· Zadání, koordinace a kontrola nad zpracováním projektové dokumentace všech stupňů z pohledu stavební profese a kontrola jejího souladu s platnou legislativou

· Spolupráce s technickým rozpočtářem

· Komunikace napříč firmou

Nabízíme:

· Příjemný a přátelský pracovní tým

· Zázemí stabilní etablované společnosti a hezké pracoviště

· Motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů

· Podrobné odborné zaškolení

· Nástup možný ihned či dohodou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz