SW ANALYTIK (Praha, Č. Budějovice nebo Opava)

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Technika a vývoj · Praha

Náš klient, obchodně-technická společnost v Praze 10, hledá do svého týmu zkušeného kandidáta/ku na pozici:

SW ANALYTIK

Náplň práce:

  • Obchodní analýza velkých i malých projektů
  • Velký projekt je nástupce komplexního informačního systému GS5 Store, který bude koncipován jako webová aplikace.
  • Menší projekty – mobilní aplikace, API
  • sepsat seznam požadavků a postupně jej transformovat v analýzu (případy užití + doménový model).
  • konzultace se členy vývojového týmu.
  • Komunikace, setkání se zákazníkem
  • údržba již hotových projektů ve smyslu dalšího rozvoje funkčnosti
  • spoluúčast na řešení složitějších datových problémů (na rutinní incidenty je ve firmě samostatné servisní oddělení)
  • Využití Technologie:Microsoft – SQL Server, .NET Framework, C#. Pracovní nástroje: Enterprise Architect,MS Word.

Očekáváme:
● všeobecný přehled o světě IT
● analytické myšlení – schopnost naslouchat požadavkům zadavatele a transformovat je do analytického popisu.
● orientace v anglicky psané dokumentaci
● týmovost
● schopnost učit se novým věcem
● samostatnost
● časová flexibilita / loajalita
● aktivní přístup, organizační schopnosti, stresová odolnost
● schopnost důsledné a samostatné práce, spolehlivost
● profesionální vystupování, komunikační dovednosti

Nabízíme:
● zajímavou a rozmanitou práci v dynamické a stabilní společnosti na Praze nebo na pobočce v Českých Budějovicích
● práce s nejmodernější technologií na trhu
● práci na HPP, ŽL
● podíl na rozvoji firmy i samotné technologii
● možnost karierního růstu
● velmi přátelský firemní kolektiv
● flexibilní pracovní dobu / práci z domova
● služební NTB, mobilní telefon,
● stravenky, flexipassy, sick days, angličtina

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz