TEAMLEADER/SUPERVIZOR DOHLEDOVÉHO CENTRA

IS/IT: Správa systémů a HW / Telekomunikace / Zákaznický servis · Praha

Náš klient, telekomunikační společnost v Praze,hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • vedení týmu (cca 18 lidí část v nepřetržitém provozu), zajišťuje první úroveň podpory pro dodávku ICT služeb společnosti (příjem, analýza a řešení incidentů, telefonická a emailová podpora koncovým zákazníkům)
  • zodpovědnost za dohled nad včasným vyřešením incidentů a requestů v rámci definovaných SLA a interních procesů
  • zajištění provozu části dohledového centra tak, aby byly splněny všechny standardy na kvalitu a efektivitu poskytovaných služeb
  • denní trénink operátorů ohledně správné komunikace se zákazníky a dodržování interních postupů
  • spolupráce na efektivním nastavení procesů podpory dodávky ICT služeb

Požadujeme:

  • vyzrálou osobnost se zkušeností s vedením a motivací týmu operátorů
  • zkušenost (alespoň 3 roky) s vedením dohledového centra, call centra nebo kontaktního centra v oblasti ICT služeb.
  • výhodou je znalost specifik řízení nepřetržitého provozu.
  • všeobecnou technickou znalost ICT služeb a jejich vzájemných vazeb
  • velmi dobré organizační schopnosti a efektivní nastavování priorit,
  • vynikající komunikační dovednosti také v anglickém jazyce (komunikace se zahraničními klienty).
  • schopnost řešit nestandardní situace a umět se rozhodovat pod časovým tlakem, efektivně řešit stížnosti a jakékoliv vyhrocené situace.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti
  • možnost seberealizace v rámci společnosti
  • systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • mobilní telefon
  • notebook
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz