TEAMLEADER/SUPERVIZOR SKUPINY SAP (ABAP)

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Náš klient, poskytovatel telekomunikačních služeb se sídlem v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Komunikace s interními zákazníky, odborné konzultace a navrhy řešení jejich požadavků
  • Definování interních technických standardů, zpracování technických návrhů aplikačních řešení
  • Zodpovědnost za instalaci, provoz a údržbu informačního systému SAP. Znalost jazyka SAP ABAP
  • Analýza nových požadavků a navrh jejich realizaci v systému SAP (SAP MM (Material Management) / SAP SD (Sales Documents) / SAP DMS / SAP PI (Process Integration)
  • Dohed na dodržováním celkové bezpečnosti systému SAP
  • Řízení projektů souvisejících s rozvojem systému SAP
  • Aktualizace systémovou a provozní nebo projektovou dokumentaci
  • Podpora koncových uživatelů
  • Podíletní se na sestavování finančních plánů
  • Vedení, kontrola, podpora a motivace členů týmu,personální agenda
  • Školení a vzdělávání zaměstnanců společnosti v rámci své profesní odbornosti a specializace

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického/technického směru
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office, expertní znalost systému SAP
  • Znalost jazyka SAP ABAP.

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů (na sport, kulturu, relaxaci, zdraví)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené a k tomu 4 dny zdravotního volna
  • Notebook, mobil
  • Pohodlné parkování přímo v areálu
  • Práci na dobu neurčitou.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz