Technicko – administrativní asistent

Administrativa / Auto - moto / Prodej a obchod · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti automotive (nákladní vozidla), hledáme nového kolegu do týmu na pozici Technicko – administrativní asistent.

Pozice je určená pro člověka se zájmem o oblast automotive v přátelském kolektivu v lokalitě Praha – Východ.

Požadujeme:
– SŠ vzdělání – pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa po maturitě
– Komunikativní znalost AJ
– Schopnost samostatné práce na PC (Office a práce v interním info systému)
– Proklientský přístup, příjemné vystupování, schopnost řešit rychle nečekané situace, zodpovědnost, pečlivost
– Schopnost řešit i nestandardní situace, zvládnutí pracovního stresu
– Řidičský průkaz – aktivní řidič sk. B (výhledově i C)

Mezi hlavní náplň práce patří:
– Pestrá, různorodá práce, která souvisí s procesem přesunu nových nákladních vozidel z výrobního závodu v zahraničí do ČR a následné nových klientům
– Příprava vozidel k předání – dohled nad čistotou vozu, řešení případných nečistot, komunikace se zákazníky
– Řešení nezbytné administrativy nutné k prodeji a předání vozidla
– Podpora obchodního týmu
– Administrativa spojená s předáním vozidel při prodeji
– Spolupráce v ostatními kolegy a týmy

Nabízíme:
– Různorodou práci pro stabilní mezinárodní společnost
– Odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
– Samostatnou, zodpovědnou práci
– Pracoviště Praha – Východ
– Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu se těšíme na Váš profesní životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz