TECHNICKÝ PORADCE – elektro (svařovací technika)

Elektrotechnika a energetika / Výroba a průmysl · Praha

Pro našeho klienta , technicky zaměřenou obchodně výrobní společnost působící v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

TECHNICKÝ PORADCE-elektro (svařovací technika)

Požadujeme:

  • Elektrotechnické vzdělání (Vyhl. 50, par. 6 a více)
  • Předchozí zkušenost ze servisu elektrotechnických zařízeních
  • Komunikativní AJ
  • Zájem o svařovací techniku velkou výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost, energičnost, aktivita
  • Komunikativnost, prezentační schopnosti
  • Týmovost, pozitivní myšlení
  • Aktivní řidič

Náplň práce:

  • Technická podpora a poradenství pro obchodní týmy
  • Servisní technická podpora a poradenství servisním technikům a členům obchodních týmů v rámci České republiky
  • Složitější opravy svařovacích zařízení a automatizovaných systémů
  • Integrace systémů u zákazníků (montáže, přezkoušení, poradenství.)
  • Komplexnější instalace a aktualizace softwarového vybavení a obsluhu a programování automatizovaných svařovacích systémů.
  • Školení obchodních týmů, partnerů a zákazníků
  • Občasná účast na veletrzích, seminářích a webinářích, (zajištění poradenství a prezentace)
  • Komunikace s kolegy v Rakousku.

Nabízíme:

  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování,
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • 13. plat

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz