TECHNICKÝ / PRODUKTOVÝ SPECIALISTA /Inside sales – přístroje

Prodej a obchod / Věda a výzkum / Výroba a průmysl · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky ( především mikroskopy a optická řešení pro oblast průmyslu, vědy a výzkumu) hledáme na nově vzniklou pozici kolegu/kolegyni na pozici technické a produktové podpory pro zákazníky/ inside sales. Pozice je propojení techniky, product managementu, marketingu a sales a je vhodná pro zkušenější i juniornější kandidáty s technickým ( popř. biologickým, chemickým ) zaměřením. Bude komunikovat se zákazníky v České republice a Polsku. Pro pozici je nutná čeština, polština i angličtina. Místo pracoviště může být v Praze nebo v Ostravě ( zaškolení v Praze ).

Požadujeme :

  • SŠ,VŠ vzdělání technického, biologického, chemického vzdělání apod.
  • zájem o techniku , o sofistikované přístroje a zařízení
  • komunikativnost, prozákaznické zaměření, proaktivitu
  • schopnost vstřebávat informace a dále se vzdělávat v oboru
  • zkušenost v oblasti procuct managementu a technické podpory, sales vítána
  • chuť podílet se na nastavení nové pozice, pragmatičnost, systematičnost
  • aktivní znalost AJ ( podklady, materiály, školení, občasná komunikace v Aj)
  • plynulý český a polský jazyk pro denní komunikaci

Pracovní náplň:

  • technická podpora a poradenství zákazníkům (průmysl a věda-výzkum)
  • denní komunikace po emailu a telefonu, práce s produktovou databází
  • komunikace s dalšími techniky a specialisty, obchodníky při řešení dotazů
  • nabídky nových produktů a řešení menších obchodních požadavků po emailu
  • práce s webem a zákaznickým rozhraním, spolupráce s marketingem
  • informování zákazníků při vypršení SW podpory či smluv apod.
  • absolvování pravidelných školení pro další rozvoj a vzdělávání
  • práce s podklady, materiály, spolupráce se servisem i obchodem

Nabízíme:

  • zajímavou pozici s možností profesního i osobního rozvoje
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • místo pracoviště nedaleko metra v Praze nebo v Ostravě
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefit
  • nástup ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu zašlete své CV v ČJ nebo PJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz