Technický specialista – stavebnictví

Stavebnictví a reality · Praha

Pro mezinárodní obchodní (výrobně – stavební) společnost, hledáme Technického specialistu pro projekty v oblasti ocelových konstrukcí, konstrukcí, fasádních systémů.

Požadujeme:
– SŠ/VŠ stavebního směru
– dobrá znalost práce v autoCAD nutností, znalost práce v REVIT / ARCHICAD výhodou
– znalost trhu v oblasti stavebnictví, ocelových konstrukcí, developmentu vítána
– komunikační dovednosti, schopnost argumentovat
– dobrý time management
– samostatné rozhodování, logické myšlení, smysl pro systémovost
– vynikající prezentační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu
– komunikativní znalost AJ (odborná školení, podklady, materiály)
– řidičský průkaz sk. B (občasné cestování v rámci projektů)

Náplň práce:
– zodpovědnost za tvorbu technických dokumentů, zpracování instalačních výkresů a technickou podporu obchodního týmu
– zastřešení technických podkladů při realizaci projektů mezi zákazníky a obchodním týmem
– příprava dokumentace při objednávkách projektů
– konzultace a komunikace v rámci projektů s developery, investory, architekty, státní správou
– hledání optimálního technického řešení pro dosažení profitability projektů, řešení případných vzniklých problémů v průběhu realizace projektů
– účast na školeních a vzdělávacích programech

Nabízíme:
– různorodu a samostatnou technickou pozici ve stavebnictví
– příjemné, přátelské, neformální pracovní prostředí a vztahy
– odborné zaškolení
– motivující finanční benefity se čtvrtletní bonusovou složkou
– nástup možný ihned

V případě, že máte o danou pozici zájem, těšíme se na váš profesní životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz