TRADE / CUSTOMER MARKETING SPECIALIST

Administrativa / Marketing / Prodej a obchod · Praha

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní kosmetickou společnost, hledáme novou posilu na pozici CUSTOMER (Trade) MARKETING SPECIALIST.

Co požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání
– zkušenosti na podobné pozici v oblasti FMCG 2 roky vítány – Trade Marketing, Customer Marketing
– pozice může být vhodná jak pro zkušeného kandidáta, tak i pro nedávného šikovného absolventa
– stresu odolnost, preciznost, smysl pro detail, pečlivost
– výborné prezentační a organizační schopnosti a dovednosti
– velmi proaktivního, samostatného a kreativního
– kvalitní znalost práce na PC – Excel, PowerPoint, atd.
– schopnost týmové práce, určování priorit v rámci jednotlivých projektů
– pokročilá znalost AJ jazyka slovem i písmem
– řidičský průkaz (aktivní řidič)

Jaká je náplň práce:
– průběžná administrativa projektů podle časových priorit a strategie
– koordinace zavádění nových produktů na trh – úzká spolupráce s obchodním, marketingovým, logistickým oddělením a skladem
– účast a prezentace na mítincích
– stojany – plánogramy, manuály, aktualizace, plánování, likvidace
– příprava a realizace drobných POS materiálů
– monitoring konkurence, práce s daty z trhu
– storechecky

Co vám společnost nabízí:
– nástup na HPP
– práci v atraktivním moderním pracovním prostředí na Praze 6
– možnost profesního růstu
– odpovídající platové a bonusové ohodnocení

– nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu a odpovídajícím pracovním zkušenostem se těšíme na Váš životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz