TRADE MARKETING SPECIALIST-okres Mělník

Marketing / Výroba a průmysl · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní inovativní technologicky vysoce vyspělou společnost na Mělnicku, hledáme šikovného kandidáta/tku na pozici:

TRADE MARKETING SPECIALIST- okres Mělník

Náplň práce:

  • Marketingová podpora exportních trhů (Slovensko, Rusko, Ukrajina a balkánská oblast)
  • Kompletní organizace veletrhů
  • Návrhy a koordinace umisťování reklamních materiálů
  • Výroba katalogu produktů (spolupráce s produkt manažery a agentury)
  • Koordinační činnosti v tréninkovém centrum
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Každodenní provozní marketingové úkoly
  • Spolupráce s Marketingovým manažerem

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s marketingem v B2B oblasti
  • Zkušenost z mezinárodní společnosti velkou výhodou
  • Aktivní znalost AJ
  • Znalost RJ výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práce na dobu neurčitou
  • Zajímavou a různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost spolupráce na mezinárodních projektech
  • Balíček benefitů a odměn, vzdělávání, firemní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz