TRADE MARKETING SPECIALIST

Marketing / Stavebnictví a reality · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní technologicky vyspělou společnost na Mělnicku, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

TRADE MARKETING SPECIALIST- Mělnicko

Náplň práce:

  • Koordinace obchodně-marketingových aktivit pro české i zahraniční trhy (Rusko, Ukrajina a balkánská oblast)
  • Realizace podpůrných marketingových akcí pro prémiové značky na příslušných trzích
  • Koordinace in-store marketingu (POS, merchandising)
  • Realizace regionálních kampaní
  • Podílení se na strategii digitálního marketingu ve spolupráci s Digital Marketing Specialist
  • Kompletní organizace off line a on line aktivit
  • Návrhy, aktualizace a výroba POS materiálů včetně produktových katalogů
  • Přizpůsobení globálních kampaní lokálnímu prostředí
  • Spolupráce s Marketingovým ředitelem pro CEE

Požadujeme:

  • Zkušenost s marketingem se zaměřením na B2B
  • Zkušenost z mezinárodní společnosti
  • Aktivní znalost AJ
  • Výborná znalost ČJ slovem i písmem
  • Google Analytics, reporting
  • Schopnost zvládat složitější úkoly
  • Týmový hráč, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Velmi zajímavou a různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost spolupráce na mezinárodních projektech
  • Balíček benefitů a odměn, vzdělávání, firemní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce z domova až 60%

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz