TRAINEE v CHLADÍRENSTVÍ – Praha (oblast elektro)

Elektrotechnika a energetika / Výroba a průmysl · Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodně výrobní společnost, se zaměřením na chladicí techniku, hledáme kandidáta/tku na pozici:  TRAINEE v CHLADÍRENSTVÍ – Praha (oblast elektro)
Náplň práce:
  • Zaškolení k provádění servisu chladírenského zařízení v Praze a blízkém okolí
  • Seznámení se s fungováním většiny technických oddělení v ČR i v zahraničí (absolvování 2-3 měsíční stáže ve výrobě, servisu, technické podpoře atd.)
  • Kompletní zaškolení a know-how pro pozici supervizor chlazení s mezinárodní působností (expertem v oboru)
  • Získání certifikace na F-plyny, pájení atd.
  • Během pracovního poměru absolvování intenzivního jazykového kurzu NJ (pro možnost pracovat na technicky zajímavých zahraničních projektech)

Požadujeme:

  • Vzdělání v technickém oboru – elektro, chlazení atd.
  • Absolvent nebo začátečník s 1-3 praxí v oblasti elektro
  • Částečná znalost NJ nebo AJ podmínkou (jednoduchá písemná a telefonická komunikace)
  • Aktivní přístup k práci, ochotu učit se cizí jazyky
  • Zájem o techniku a servisní práci
  • Znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B a zájem často cestovat

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Odborné zaškolení v oboru
  • Po zaškolení špičkové vybavení pro výkon práce, vč. servisního vozu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Příspěvky na sportovní akce

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz