Týmová asistentka / Asistentka oddělení

Administrativa · Praha

Pro mezinárodní konzultačně – poradenskou společnost, hledáme novou kolegyni na asistentskou pozici – Týmová asistentka / Asistentka oddělení.

Jedná se o práci v příjemném, moderním, atraktivním prostředí v centru Prahy. Jste podporou týmu konzultantů. Pozice je určená pro někoho, kdo ve své náplni práce má rád zodpovědnou, z velké části času administrativní, asistentskou práci, která je zapotřebí pro fungování týmu /oddělení. Charakter práce není určen pro ambiciozní kandidátky, které se chtějí rychle pracovně posouvat, ale zároveň mají rády různorodou práci.

Profil kandidátky:
– SŠ vzdělání
– praxe na asistentské pozici (podpora jednoho a více managerů)
– velmi dobrou znalost českého a anglického jazyka – slovem i písmem
– pokročilou znalost práce v MS Office, zejména Excel
– milé, příjemné, vstřícné vystupování, proaktivní přístup
– schopnost dobře komunikovat, kvalitní organizace práce
– profesionální vystupování, zodpovědnost, pečlivost
– samostatnost propojená se schopností týmové práce
– schopnost určovat si priority, kvalitní time management

Náplň práce:
Daná pozice je souhrnem činností, které souvisejí s asistentskou podporou týmu a jeho jednotlivých členů – organizování schůzek a služebních cest, korespondence, fakturace, práce s klietskými daty, práce na PC (zejména Word, PowerPoint, Excel), formátování dokumentů, vedení kalendářů některých managerů, komunikace s klienty a kolegy z jiných oddělení a poboček, administrativa

Nabízíme:
– pestrou a různorodou práci na administrativně-asistentské pozici
– nástup možný ihned
– práce na HPP, doba neurčitá
– příjemný pracovní tým a atraktivní moderní prostředí
– k platu náleží nadstandardní zaměstnanecké benefity (fitness permanentka, kulturní vstupenky, jazykové kurzy, wellness, penzijní a životní pojištění, stravenky a další)
– pracoviště Praha 1

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, splňujete výše uvedené požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz