ÚDRŽBÁŘ / správa budovy

· Praha

Pro významnou zahraniční společnost hledáme kolegu na pozici údržbáře, technického správce budovy, který bude mít na starost drobné technické opravy a provozní údržby budovy na Praze 6 u stanice metra. Pozice je vhodná pro manuálně zručné muže, není věkově omezena.

Požadujeme:

  • vzdělání technického zaměření (ideálně elektro)
  • praxe na pozici údržbáře objektu ,elektro silnoproud, slaboproud ( CCTV, EPS, EZS)
  • schopnost řešit drobné opravy vodoinstalace nebo elektrických zařízení
  • fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • platný průkazu vyhlášky 50§6 78 Sb.
  • příjemné a pozitivní vystupování, spolehlivost
  • ŘP. SK.B

Pracovní náplň:

  • správu a údržbu veškerého zařízení v prostorách budovy
  • drobné opravy zařízení v celém objektu
  • potřebné opravy nábytku, elekto, vodoinstalace apod.
  • spolupráce s kolegou a dodavateli odborných oprav
  • komunikace napříč firmou a řešení technických požadavků dle potřeby
  • zodpovědnost kvalitně provedené opravy

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí u stanice metra na Praze 6
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • řada firemních benefitů (stravenky, pojištění, dovolená navíc, masér..)
  • příjemný pracovní tým a zajímavou práci
  • HPP a možnost dlouhodobého zaměstnání
  • možnost nástupu ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz