VEDOUCÍ PRODEJNY/ STORE MANAGER – MÓDA, FASHION

Prodej a obchod · Praha

Pro významnou obchodní společnost v oblasti fashion – módy a textilu ( zastupující i řadu zahraničních značek) obsazujeme pozici vedoucí reprezentativní prodejny v centru Prahy i s výdejním místem e-shopu. Tým prodejny má 14 zaměstnanců na dvě směny.

Požadujeme:

  • zkušenost s vedením obchodního týmu na prodejně
  • praxi v oblasti prodeje fashion, oděvy, textil, móda- nutná!
  • obchodní nastavení a dive, prozákaznické zaměření, kreativitu
  • schopnost koordinovat, vést, získat si přirozený respekt, pracovitost
  • organizační a komunikační dovednosti, systematičnost, smysl pro pořádek
  • dobrou znalost práce na PC
  • komunikativní AJ – výhodou

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za vedení reprezentativní prodejny
  • vedení prodejního týmu se 14 členy z toho dvě vedoucí směn
  • zajištění kvalitního merchandisingu, vzhledu a úpravy prodejny
  • zodpovědnost za plnění obchodních plánů, motivace a školení podřízených
  • přípravy marketingových akcí a organizace menších akcí
  • organizace poradenství a konzultací v oblasti prodeje spodního prádla
  • vytváření příjemné atmosféry na pracovišti, podpora prodejních aktivit

Nabízíme:

  • zázemí obchodní společnosti s mnohaletou tradicí
  • odborné a produktové zaškolení a další podporu v oblasti vzdělávání
  • možnost osobní realizace, práci s hezkými a kvalitními produkty
  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity, zaměstnanecké slevy
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašešho zájmu uvítáme CV v českém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz