VEDOUCÍ TÝMU ve SKLADU s NJ nebo AJ- Český Krumlov

Doprava, logistika a zásobování / Výroba a průmysl · Jihočeský kraj

Pro našeho klienta, obchodně výrobní společnost působící v Českém Krumlově, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Organizace skladových operací a skladového vybavení
  • Dodržování a samostatné provádění skladových logistických procesů
  • Vedení týmu skladníků logistiků a skladníků na příjmu a expedici zboží
  • Organizace práce skladníků, evidence docházky, zaškolování nových zaměstnanců, apod.
  • Samostatné provádění skladových operací
  • Příjem zboží v ERP systému, skladové transakce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí podmínkou
  • Schopnost řídit a motivovat zaměstnance, schopnost řešit konflikty, empatie
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Zkušenost s ERP systémem výhodou
  • Němčina na středně pokročilé úrovni nebo vyšší, angličtina výhodou
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci v úspěšné stabilní zahraniční společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Proškolení v oblasti interních procesů
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda a další zaměstnanecké benefity
  • Rozvojový a vzdělávací program pro vedoucí týmů, možnost dalšího odborného a profesního rozvoje

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz