VÝVOJÁŘ – Senior (PHP)

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Náš klient, poskytovatel telekomunikačních služeb v Praze, hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Vývoj nových aplikací, modulů a interface v jazyce PHP pro  unikátní platformu
  • Údržba a rozvoj stávajícího kódu, rozšiřování a úpravu funkčnosti systému
  • Úzká spolupráce s ostatními členy vývojového oddělení
  • Provádění unit a integračních testů
  • Tvorba dokumentace k vyvinutému software
  • Pomáhat odstraňovat softwarové problémy
  • Spolupracovat v rámci interní skupiny, tak s externími dodavateli
  • V rámci programování dodržovat konvence, zejména v oblasti bezpečnosti a dokumentace aplikace

Požadujeme:

  • Velmi dobrá znalost objektového programování
  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Zkušenost s high load aplikacemi
  • Znalost noSQL, znalost MongoDB výhodou
  • Znalost Redisu
  • Zkušenosti s PHP frameworky (Nette výhodou)
  • Znalost Golangu výhodou
  • Zodpovědný a systematický přístup
  • Analytické schopnosti
  • Kreativní přístup k řešení problému
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • Pasivní znalost anglického jazyka (technická dokumentace)

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené a k tomu 4 dny zdravotního volna
  • Notebook, mobil
  • Pohodlné parkování přímo v areálu
  • Práci na dobu neurčitou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz