WEB DEVELOPER/konzultant

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Prodej a obchod · Praha

Náš klient, obchodně vzdělávací společnost v centru Prahy , hledá vhodného kandidáta na pozici:

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání s orientací na IT nebo geografii;
  • znalost/zkušenost programování v oblasti klientských webových aplikací v JavaScript výhodou
  • minimálně znát principy programování webových aplikací a orientovat se v dokumentaci API;
  • dobrá znalost operačního systému Windows;
  • znalost i prostředí Linux je výhodou;
  • znalost / orientace v geografických informačních systémech;
  • dobré komunikační a prezentační vlastnosti – pracovník nebude jen programovat,
  • schopnost komunikovat se zákazníkem a působit na něj
  • dobré analytické myšlení;
  • výhodou může být znalost práce v software pro sledování vývoje (JIRA, případně jiné alternativy);
  • slušné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, týmový duch

Náplň práce:

  • podílí se na realizaci projektů, navrhuje technický způsob realizace zejména webových klientských aplikací, ale i serverových (backend) řešení a provádí jejich vývoj a implementaci;
  • poskytuje odborné konzultace, technicky a odborně podporuje prezentaci produktů a případně i školí kurzy zabývající se pokročilým využitím softwaru

Nabízíme:

  • zajímavou různorodou práci v profesionálním a zároveň přátelském prostředí
  • vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolenésicks days, home office
  • stravenky
  • penzijní pojištění

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz